KESİN ÇIKIŞ
 • Abant- Safranbolu Turu (Bursa Hareketli): Gölcük ve Abant Göllerin büyüleyici manzarasının ardından Safranbolu'nun tarihi sokaklarına yolculuk.
 • Abant- Safranbolu Turu (Bursa Hareketli): Gölcük ve Abant Göllerin büyüleyici manzarasının ardından Safranbolu'nun tarihi sokaklarına yolculuk.
 • Abant- Safranbolu Turu (Bursa Hareketli): Gölcük ve Abant Göllerin büyüleyici manzarasının ardından Safranbolu'nun tarihi sokaklarına yolculuk.
 • Abant- Safranbolu Turu (Bursa Hareketli): Gölcük ve Abant Göllerin büyüleyici manzarasının ardından Safranbolu'nun tarihi sokaklarına yolculuk.
 • Abant- Safranbolu Turu (Bursa Hareketli): Gölcük ve Abant Göllerin büyüleyici manzarasının ardından Safranbolu'nun tarihi sokaklarına yolculuk.
 • Gölcük (Cennet Göl)
 • Abant Gölü
 • Köprülü Mehmet Paşa Camii
 • Cinci Hanı
 • Hıdırlık Tepesi
 • Bakırcılar ve Semerciler Çarşılarından Geçerek Arastacılar Çarşısı
Gölcük ve Abant Göllerin büyüleyici manzarasının ardından Safranbolu'nun tarihi sokaklarına yolculuk.


TUR PROGRAMI

Yazdır

2.

Gün
Bolu/Saklı Cennet – Abant Gölü – Cennet Gölü

* 06:00 Bursa Mudanya İdo Önü

* 06:30 Fatih Sultan Mehmet Camii Önü

* 06:45 Almira Otel Karşısı

* 07:00 Anatolium Avm Karşısı

Değerli Konuklarımız, yukarıda belirttiğimiz kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte hareket ediyor ve Gölcük (Cennet Göl) Hareket geliyoruz. Eşsiz manzarası Çam ağaçları ile çevrelenmiş küçük bir doğa harikası göl bizleri karşılıyor, göl çevresinde yaklaşık 30-35 dakikalık bir yürüyüşün ardından Kır kahvesinde çaylarımızı göl manzarası eşliğinde yudumluyoruz. Gölcük’ten ayrılıyor ve Bolu şehir merkezinden geçerek Abant Gölü’ne tırmanmaya başlıyoruz. Çam ve Köknar ağaçları arasında bulunan Abant gölü bir krater gölüdür. Abant Gölü’ne geldiğimizde aracımızdan iniyor ve Dileyen misafirlerimiz Göl çevresinde rehberimiz ile birlik de yürüyüş yapıyorlar dileyen misafirlerimiz ise Fayton veya bisiklete binebilirler. Öğle saatlerinde bizim için hazırlanan Barbekü ’nün başına geliyoruz. Mangalda pişen sucuk, tavuk veya köfte isteğe göre tadını bakıyoruz. (Ekstra) Yemek sonrasında Dileyen konuklarımız Küçük köy pazarını gezebilir alışveriş yapabilirler. Abant gölünden ayrılıyor ve otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Yol üzeri planlanmış mola tesisinde serbest kahvaltı ( İlk günkü kahvaltı ekstra olarak alınır Otellerde alacağımız sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri tur ücretine dâhildir. İlk günkü kahvaltı ve son günkü akşam yemeği tur ücretine dâhil değildir. )

Öğlen Yemeği : Abant Barbekü: Köfte, Tavuk, Sucuk Seçmeli Ekmek Arası, Ayran tur ücretine dâhil değildir.

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.

Konaklama: Seçilen otelde konaklama yapılacaktır.

Mola ve Alışveriş Tesisleri: Tursan Dinlenme Tesisi

Tur Mesafesi: 500 Km


2.

Gün
Safranbolu 2 gün programını görmek için tıklayınız

Safranbolu – Arasta Çarşısı – Cinci han – Mehmet Paşa Camii – Güneş Saatti – Arasta Çarşısı

Değerli misafirlerimiz sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrasında otelden ayrılıyor Safranbolu’yu gezmeye tarihi kent merkezi ile başlıyoruz. Safranbolu’yu en güzel görebildiğimiz 3 seyir terasından bir tanesi olan eskiden kervanların mola verdikleri, yöre insanının namazgâh olarak kullandığı yer olan Hıdırlık Tepesine çıkıyoruz. Buradan Rum ve Türk Mahallelerinin Panoramik seyri ve alınan genel bilgi sonrasında tarihi yapıları tek tek gezmeye başlıyoruz. Köprülü Mehmet Paşa Camii ve avlusundaki güneş saati, Cinci Hanı ve hamamı (Panoramik), barok stilinin küçük örneklerinden olan İzzet Mehmet Paşa Camii, gezileri sonrasında Demirciler, Bakırcılar ve Semerciler çarşılarından geçerek Arastacılar Çarşısına geliyoruz. Zamanın en önemli yemeni üretim merkezlerinden biri olan bu çarşı kurtuluş savaşı sırasında ordunun yemeni ihtiyacının büyük kısmını karşılayan Arasta çarşısında şimdi hediyelik eşya satışı yapan küçük dükkânlar yer almaktadır. Burada yapacağımız alışveriş sonrasın da, meşhur Safranbolu Lokum İmalathanesi gezimizi yaparak dönüş için hareket ediyoruz. Akşam ilerleyen saatlerinde sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarına ulaşıyoruz. Bir başka organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe şeklinde alıyoruz. Tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Ekstra - İmren Restoran ( Serbest Menü Fiyatları ) tur ücretine dahil değildir.

Akşam Yemeği: Bu gece konaklama mevcut değildir.

Mola ve Alışveriş Tesisleri: Tursan Dinlenme Tesisi

Tur Mesafesi: 450 Km

Tur Mesafesi Toplamı: 1000 Km

DAHİL OLANLAR:
Mercedes Travego, Tourismo, Man Fortuna otobüsler İle ulaşım,
Otelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
Açık büfe 1 Sabah Kahvaltısı,
Açık büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği,
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
Otobüs içerisindeki ikramlar,
1618 Sayılı Kanun gereği Zorunlu Seyahat sigortası,
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri.


HARİÇ OLANLAR:
Tüm Öğle Yemekleri,
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,
Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,
Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,
Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri,
Konaklama Vergileri.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Önemli Bilgiler

Tur programının uygulayacısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu v.b şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Acentemizin Sorumluluğu yoktur.

Turlarımız otel, otobüs, tur programı, müze ve ören yeri girişleri ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.

0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilmez. 

4 gece üzeri turlarda her gün sıra atlayacak şekilde rotasyon uygulaması yapılmakta olup, 3 ve 4 numaralı koltuklar rehberlere aittir.

Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.

Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.

Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda Acentemiz 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Tavsiyelerimiz

Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi, mevsim koşullarını düşünerek giyininiz (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.). İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olmalıdır (toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı önerilir, küçük bir sırt çantanız bulunmalıdır (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı). Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı almalısınız. Varsa ilaçlarınız, Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#CT0001
LOKASYON:
Safranbolu (Bursa çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah, 1 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Kalkış noktaları ve saatleri * 06:00 Bursa Mudanya İdo Önü * 06:30 Fatih Sultan Mehmet Camii Önü * 06:45 Almira Otel Karşısı * 07:00 Anatolium Avm Karşısı
BİTİŞ:
Tur bitiminde araçlarımız sizleri aldıkları noktalara bırakacaklardır.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

349TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Abant- Safranbolu Turu (Bursa... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.